O nas

O nas

Agencja Filmowa Vcanal  – to zespół ludzi z pasją. Na pierwszym miejscu stawiamy zaangażowanie i kreatywne myślenie.

Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją filmową. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania stawiane przez klientów i ciągle rozwijającą się technologię. Specjalizujemy się w produkcji filmów dokumentalnych, reportaży, teledysków, rejestracji wielokamerowych jak również reklam, animacji oraz filmów „z lotu ptaka”. Świadczymy również usługi lektorskie oraz związane z postprodukcją dźwięku.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, staramy się zawsze ją dostosować do potrzeb klienta zarówno pod względem artystycznym jak i finansowym.

Przystępując do produkcji filmowej omawiamy z klientem całościowy tok produkcji dzieląc go na okres przygotowywań, produkcji oraz postprodukcji.

Agencja Filmowa Vcanal posiada również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Prowadzimy warsztaty filmowe (WRFiTV), szkoląc przyszłych operatorów, reżyserów oraz montażystów filmowych.

Założycielem agencji jest mgr sztuki Michał Szydłowski. Absolwent Szkoły FIlmowej w Łodzi PWSFTViT. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Certyfikowany pilot statków bezzałogowych (UAV).

ulc-logoLOGO_SFP_pl_z_napisami

↓